Voor het eerst sinds het begin (1990) van het beschermen van nesten van grauwe kiekendieven waren er dit jaar nesten met zes uitvlogen jongen! En dan vindt dit mannetje tussendoor de tijd om zelf ook nog wat te eten. Dat duidt op een zeer goed muizenjaar.
Of was dat per provincie verschillend? Tijdens de goed bezochte pluisavond op 30 oktober in Zeewolde werden in de braakballen die in Flevoland waren verzameld nog behoorlijk wat gele kwikstaarten als prooi vastgesteld. Tijd om de overige braakballen ook te gaan pluizen.
Help je ons mee?
Geen of weinig ervaring? Geen probleem pluizen van braakballen valt goed te leren. Deze keer hebben we een hele dag gepland met een lunch, door ons verzorgd. Wie de hele dag kan en wil helpen is dat natuurlijk prachtig, maar een paar uurtjes hulp is al zéér welkom.
Wanneer: Zaterdag 23 november 2019
Waar: De Biotoop, Kerklaan 30 te Haren – gebouw E, Zuid ingang (klik hier voor een plattegrond)
Tijd: 11:00 tot 17:00 uur met rond 13:00 lunch, door ons verzorgd
Tijd en zin om te helpen pluizen? Geef je dan op en pluis mee!
Als je van plan bent te komen graag van tevoren even laten weten welk deel van de dag, dit i.v.m. de catering. Je aanmelden kan bij Madeleine Postma:
mail [email protected] of bel 06 29 26 99 78
Klik hier voor een pdf van de uitnodiging.