06-november-2026 – Twee belangrijke teamleden vertrekken bij Grauwe Kiekendief – Kenniscentrum Akkervogels en dat kunnen we niet in stilte voorbij laten gaan. We hebben al een daverend afscheidsfeest gevierd, maar willen ook graag hier aandacht besteden aan hun afscheid. Beiden gaan genieten van meer vrije tijd en dat gunnen we ze van harte (ook als we ze alsnog zullen missen) – en we kijken met plezier terug op alles wat zij voor de organisatie hebben betekend.
Harm Jan Kiewiet was vanaf 2019 onze steun en toeverlaat op kantoor, op het gebied van financiën en administratie. Hij zorgde onder meer voor overzicht en duidelijkheid, controleerde offertes, betaalde en verstuurde facturen en zorgde dat wij onze salarissen kregen. Toch dekt de term ‘financieel en administratief medewerker’ absoluut niet de lading van de rol die Harm Jan in het team had. Hij was een spil in de groep – zij het graag op de achtergrond –, hield de vinger aan de pols, was altijd op zoek naar verbinding, was een aanjager en organisator van teamdagen en we zullen hem zeker missen, niet zijn rol want die is opnieuw gevuld, maar hem als persoon. Bedankt Harm Jan en geniet van je pensioen!
Nel Sangers was onze directeur vanaf 2017. Op papier werkte ze slechts één dag in de week, in praktijk was ze zeven dagen per week beschikbaar. Ze begon in een roerige tijd en zette een welkome verandering in gang. Dit heeft geresulteerd in het huidige stabiele team dat op een prettige manier samenwerkt en ieders talenten optimaal benut, evenals een gezonde administratie en financiën. Daar plukken we nu de vruchten van! Haar eigen talent wat naar voren kwam op teamdagen was ‘blij maken’ en dat deed ze door het welzijn van ons allemaal, als individu en als team voorop te stellen. Dankzij het vertrouwen en de steun van Nel is er nu een gezond team en een gezonde organisatie. Dankjewel Nel!
Titelfoto (v.l.n.r.): Harm Jan Kiewiet, Iwan Hoving en Nel sangers.





