MEDEWERKERS

Madeleine Postma
Coördinator beschermingswerk kiekendieven en communicatie

+31 (0) 6 29 26 99 78
madeleine.postma@grauwekiekendief.nl

Raymond Klaassen
Wetenschappelijk onderzoeker

+31 (0) 6 30 10 71 75
raymond.klaassen@grauwekiekendief.nl

Tonio Schaub
Onderzoeksmedewerker en bescherming kiekendieven

+31 (0) 6 21 18 85 26
tonio.schaub@grauwekiekendief.nl

Henk Jan Ottens
Onderzoeksmedewerker en monitoring akkervogels

+31 (0) 6 50 50 66 78
henkjan.ottens@grauwekiekendief.nl

Niels Godijn
Onderzoeksmedewerker en monitoring akkervogels

+31 (0) 6 46 48 15 41
niels.godijn@grauwekiekendief.nl

Sylvia de Vries
Medewerker communicatie

+31 (0) 6 13 02 62 61
sylvia.devries@grauwekiekendief.nl

Nel Sangers
Directeur

+31 (0) 6 20 07 25 08
nel.sangers@grauwekiekendief.nl

Almut Schlaich
Wetenschappelijk onderzoeker en bescherming kiekendieven

+31 (0) 6 50 45 97 66
almut.schlaich@grauwekiekendief.nl

Jitty Hakkert
Veldmedewerker en monitoring akkervogels

+31 (0) 6 46 02 49 64
jitty.hakkert@grauwekiekendief.nl

Popko Wiersma
Onderzoeksmedewerker en monitoring akkervogels

+31 (0) 6 50 50 66 84
popko.wiersma@grauwekiekendief.nl

Harm Jan Kiewiet
Projectondersteuner-/coördinator

+31 (0) 6 50 50 54 17
harmjan.kiewiet@grauwekiekendief.nl

STUDENTEN

Bram Ubels
Student Radboud Universiteit

Onderzoek broedsucces en habitatselectie van gele kwikstaarten

 

Ton Kusters
HAS Hogeschool Den Bosch

Onderzoek broedsucces en kuikenoverleving van wulpen

BESTUUR

Irene van Hooff
Voorzitter

+31 (0) 6 81 18 00 64
irene.vanhooff@grauwekiekendief.nl

Willem-Pier Vellinga
Bestuurslid

+31 (0) 6 30 46 83 70
willempier.vellinga@grauwekiekendief.nl

Jan Loots
Penningmeester/secretaris

+31 (0) 6 55 73 59 59
jan.loots@grauwekiekendief.nl

Neem contact op

Contact Informatie

>> ANBI <<

  • Postadres:
  • Postbus 46, 9679 ZG Scheemda
  • E-mail:
  • info@grauwekiekendief.nl
  • Kamer van Koophandel: 
  • Noord Nederland – vestiging Groningen
    nummer: 02088258
  • Bank :
  • Triodos bank: NL82 TRIO 0390 3487 75
  • BIC :
  • TRIONL2U