MEDEWERKERS

Nel Sangers
Directeur

+31 (0) 6 20 07 25 08
nel.sangers@grauwekiekendief.nl

Madeleine Postma
Coördinator nestbescherming kiekendieven
Contactpersoon vrijwilligers

+31 (0) 6 29 26 99 78
madeleine.postma@grauwekiekendief.nl

Raymond Klaassen
Zenderonderzoek
Natuurinclusieve Landbouw
Energietransitie
Onderzoek gele kwikstaart

+31 (0) 6 30 10 71 75
raymond.klaassen@grauwekiekendief.nl

Tonio Schaub
Geassocieerde promotiestudent windenergie
Zenderonderzoek
Nestbescherming kiekendieven Rheiderland

+31 (0) 6 21 18 85 26
tonio.schaub@grauwekiekendief.nl

Henk Jan Ottens
Onderzoek wulp en veldleeuwerik
Coördinator MAS Drenthe en Noord-Holland

+31 (0) 6 50 50 66 78
henkjan.ottens@grauwekiekendief.nl

Niels Godijn
Monitoring akkervogels en insecten
Contactpersoon Zuid-Holland en Zeeland

+31 (0) 6 46 48 15 41
niels.godijn@grauwekiekendief.nl

Cornelis Fokker
Monitoring akkervogels
Onderzoek kievit

+31 (0) 6 20 94 51 15
cornelis.fokker@grauwekiekendief.nl

Sylvia de Vries
Communicatie
Projectondersteuning
Monitoring insecten

+31 (0) 6 13 02 62 61
sylvia.devries@grauwekiekendief.nl

Almut Schlaich
Zenderonderzoek kiekendieven
Natuurrijke slaperdijken
Internationaal netwerk kiekendieven

+31 (0) 6 50 45 97 66
almut.schlaich@grauwekiekendief.nl

Jitty Hakkert
Monitoring akkervogels
Contactpersoon kiekendieven Flevoland
Contactpersoon velduilen

+31 (0) 6 46 02 49 64
jitty.hakkert@grauwekiekendief.nl

Popko Wiersma
Coördinator MAS
Analyses akkervogels
Onderzoek agrarisch natuurbeheer

+31 (0) 6 50 50 66 84
popko.wiersma@grauwekiekendief.nl

Karen Blaakmeer
Databeheer

+31 (0) 6 40 20 17 67
karen.blaakmeer@grauwekiekendief.nl

Harm Jan Kiewiet
Projectadministratie
Boekhouding

+31 (0) 6 50 50 54 17
harmjan.kiewiet@grauwekiekendief.nl

STUDENTEN

Annemarie Loof
Van Hall Larenstein Leeuwarden

2020: Onderzoek broedsucces en kuikenoverleving van wulpen

Bram Ubels
Student Radboud Universiteit

2019: Onderzoek broedsucces en habitatselectie van gele kwikstaarten

Jop Gerrits
Van Hall Larenstein Leeuwarden

2020: Natuur inclusieve landbouw Midwolder Bouwten

Ton Kusters
HAS Hogeschool Den Bosch

2019: Onderzoek broedsucces en kuikenoverleving van wulpen

BESTUUR

Irene van Hooff
Voorzitter

+31 (0) 6 81 18 00 64
irene.vanhooff@grauwekiekendief.nl

Willem-Pier Vellinga
Bestuurslid

+31 (0) 6 30 46 83 70
willempier.vellinga@grauwekiekendief.nl

Jan Loots
Penningmeester/secretaris

+31 (0) 6 55 73 59 59
jan.loots@grauwekiekendief.nl

    Neem contact op

    Contact Informatie

    >> ANBI <<

    • Postadres:
    • Postbus 46, 9679 ZG Scheemda
    • E-mail:
    • info@grauwekiekendief.nl
    • Kamer van Koophandel: 
    • Noord Nederland – vestiging Groningen
      nummer: 02088258
    • Bank :
    • Triodos bank: NL82 TRIO 0390 3487 75
    • BIC :
    • TRIONL2U